Erdoğan, esnaf ile buluşuyor

By istbako
In Haberler
May 8th, 2015
0 Comments
861 Views

25 Mayıs pazartesi saat 13:00’de, Sinan Erdem Spor Salonu’nda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN esnafla buluşuyor.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği ‘Türkiye Esnaf Buluşması’na katılacak olan ERDOĞAN, esnafa yönelik yapılan ve yapılacak çalışmaları esnafımıza aktaracak. Coşkulu bir katılım beklenen buluşma esnaf için bir ilk olacak.

Esnaf için alınacak tedbirler ülke ekonomisi açısından önem arz ediyor. Cumhurbaşkanı’nın esnaf toplantısına katılımı, esnafın sorunları ve istekleri konularına eğilmesini bekleyen esnaf bu buluşmadan umutlu.

DSC_2015

İstanbul Bakkallar Odası Başkanı ( İSTBAKO ) İsmail KESKİN, tüm esnafımızı Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’na bekliyoruz. Ülke esnafımızın, bakkallarımızın sorunları belli. İstekler, Bakanlığımıza , Başbakanlığa ve Cumhurbaşkanlığına üst kuruluşlarımız vasıtasıyla iletildi. Anayasamızın 173. Maddesi ‘Devlet esnaf ve sanatkarı koruyucu ve destekleyici tedbirler alır’ hükmü uyarınca bu toplantıdan esnaf teşkilatı olarakta olumlu sonuçlar bekliyoruz. Teşkilatımız el ele olacak, birlik olacak. Hep birlikte Cumhurbaşkanımızın yanında olacağız. Türkiye Esnaf Buluşması inşallah esnafımız için hayırlı bir buluşma olacak.’ dedi.

Untitled-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir