Sivil Toplum Kuruluşlarına kamu desteği

By istbako
In Haberler
Eki 28th, 2014
0 Comments
818 Views

İstanbul Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Güngören Kaymakamı Zafer Orhan, Güngören Kaymakamlığı yazı işleri müdürü Halit Seyyar, İstanbul Bakkallar Odası (İSTBAKO) Başkanı İsmail Keskin, Trabzon İl Dernekler Müdürü Salih Seyyar, Bahçelievler Soğanlı Mah. Muhtarı Seyfettin Kara, İstanbul Muhtarlar Derneği Başkanı ve Bahçelievler Siyavuşpaşa Mah. Muhtarı Selami Aykut İstanbul Bakkallar Odası genel merkezinde bir araya geldiler.

İstanbul Bakkallar Odası Başkanı İsmail Keskin’in daveti üzerine gerçekleşen toplantıda kaymakamlarımız sivil toplum temsilcilerinden esnaf ve mahalli idareler konusunda bilgi aldılar. İlçelerde yapılacak çalışmalar için sivil toplumun önemine vurgu yapılan toplantıda ortak yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

İSTBAKO Başkanı Keskin, “sivil toplum kuruluşları çok önemli işler yapıyor, görevler üstleniyor. İşimiz zor ama görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Kaymakamlarımızın desteği ve öncülüğünde ilçelerdeki sivil toplum kuruluşları çalışmalarımız başarı ile devam ediyor.” dedi.

Muhtarlar Kara ve Aykut; İstanbul Bakkallar Odası Başkanı İsmail Keskin’e verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.